Klub

tenis-dla-ciebie

Witaj w Klubie Tenisowym Winner. Tenis to czysta radość, niezależnie od poziomu umiejętności, wytrzymałości fizycznej i siły. Każdy wiek jest dobry na przygodę z tym szlachetnym sportem. Myślisz o sobie, rodzinie, swoim dziecku? Twoje dziecko znajdzie u nas opiekę wykwalifikowanej kadry, wsparcie w rozwoju, zdobędzie świetną koordynację ruchową, tężyznę fizyczną, a na dodatek dystans do smartfona i komputera. Tenis wciąga, pozwala na nowe znajomości i czerpanie radości z własnego rozwoju. 

Serdecznie zapraszamy
Klub tenisowy Winner


Klub prowadzi profesjonalnie kompleksową działalność:

  • nauka i doskonalenie gry w tenisa ziemnego u dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • wynajmem kortów tenisowych do gry,
  • organizacja turniejów tenisowych (również w ramach kalendarza imprez tenisowych),
  • organizacja obozów tenisowych.

Dysponujemy bazą w postaci 6 kortów o nawierzchni z mączki ceglanej,
1 asfaltowo-betonowy oraz ścianka treningową.

Kawałek historii 

Klub tenisowy Winner jest kontynuatorem idei krzewienia tenisa, którą rozwijał przez wiele lat Andrzej Potoniec, prezes Klubu tenisowego PARK Gliwice. Wychowankowie klubu PARK zdobywali tytuły Mistrzów Gliwic, Śląska, byli zwycięzcami wojewódzkich, regionalnych i ogólnopolskich turniejów tenisowych.

W roku 2009 Andrzej Potoniec został uhonorowany przez Prezydenta Miasta Gliwice statuetką “Przyjaciel Gliwickiego Tenisa”.

Od 26 lat korty w Sośnicy prowadzą profesjonalną i kompleksową działalność związaną z nauką i doskonaleniem gry w tenisa ziemnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, wynajmem kortów tenisowych do gry, organizacją turniejów tenisowych.